Hotel Beira Rio Guararema
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in openbare ruimtes | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Buitenzwembad |
| Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Het comfortabele Hotel Beira Rio Guararema ligt binnen 2 km afstand van Igreja Sao Benedito, die wordt beschouwd als een heilige plaats van aanbidding, en biedt een restaurant voor het gemak van de gasten. Het hotel biedt ook Wi-Fi in openbare gebieden.
Het hotel met 21 kamers geniet een eersteklas ligging in de onmiddellijke nabijheid van Igreja Nossa Senhora D'Ajuda. Beira Rio is op sechts 25 minuten te voet van Casa da Memória Antonia Guilherme Franco gelegen. Het is op maar 1 km afstand om Estação Literária Prof. Maria de Loudes Évora Camargo te bereiken.
Privébadkamers zijn inbegrepen bij de kamers.
Dit pand serveert dagelijks een heerlijk buffet ontbijt. Restaurante e Petiscaria Da Lica is gesitueerd vrij dicht bij dit hotel.
- Luchthavens
- Luchthaven São José dos Campos46 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Parasols
- Ligstoelen
Kamervoorzieningen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Hotel Beira Rio Guararema naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 20 minuten om in het stadscentrum van Hotel Beira Rio Guararema te komen. - ✈
Hoe ver is de luchthaven São José dos Campos van Hotel Beira Rio Guararema?
Er is een 50 km afstand tussen São José dos Campos en Hotel Beira Rio Guararema. - 🚗
Vind ik een parkeerplaats in Hotel Beira Rio Guararema?
Hotel Beira Rio Guararema biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - ❓
Is het ontbijt bij de prijs inbegrepen in Hotel Beira Rio Guararema?
Ja, een buffet ontbijt is inbegrepen in sommige tarieven. Zorg ervoor dat u deze informatie bevestigt met Hotel Beira Rio Guararema. - 🕗
Wat is het laatste dat we kunnen van dit hotel in Guararema uitchecken?
Klanten van dit hotel in Guararema moeten klaar zijn om om 14:00 uit te chechken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in dit hotel in Guararema?
De gemiddelde kamerprijs in dit hotel in Guararema is $49. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes worden aangeboden in Hotel Beira Rio Guararema?
In Hotel Beira Rio Guararema kunnen gasten uit Budget Kamer met een Queen Size Bed, Klassieke Vierpersoonskamer en Basic Driepersoonskamer kiezen. - ❓
Wat voor soort zwembad biedt dit hotel in Guararema?
Er is een buitenzwembad beschikbaar bij dit hotel in Guararema.